Niedziela, 23 luty 2020, Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 52
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 52
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 52
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 49
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 52
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 52
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
29.11.2016, 23:02 | czytano: 5356

Nowotarżanie w Sejmie

zdj. arch. Wolnościowego Podhala

Członkowie Wolnościowego Podhala wzięli udział w I Ogólnopolskim Forum Organizacji i Ruchów Wolnościowych. Do Warszawy pojechali Mateusz Krzysztof, Szymon Fatla, Gabriel Jędrol, Marek Jasiura i Sebastian Matląg.

"Zaproszenie na Pierwsze Ogólnopolskie Forum Organizacji i Ruchów Wolnościowych to dla nas wspaniała nagroda za już ponad dwuletni trud, który wkładamy w realne zmienianie rzeczywistości, która nas otacza. Mamy nadzieję, że to kolejny kamień milowy na naszej ścieżce" - komentują członkowie stowarzyszenia.W imieniu Wolnościowego Podhala, głos w dyskusji ph: "Synergia działań wolnościowych organizacji trzeciego sektora" zabrał Szymon Fatla.Pozostali prelegenci to: Mikołaj Pisarski - Stowarzyszenie Koliber, Gabriel Hawryluk - Najwyższy Czas, Radosław Żydok - Fundacja Republikańska oraz Janusz Korwin-Mikke - Wolność.

opr. s/
najnowsze informacje
komentarze
tako12:57, 1 grudnia 2016
Lepszy moralnie postępujący niewierzący, niż wierzący jak większość nowotarżan, czyli chodzący do kościoła na pokaz i szczujący każdego ile wlezie
jvcb11:42, 1 grudnia 2016
wszyscy wolnościowcy których znam (osobiście i z forów internetowych) to osoby, które głoszą zgubną ideologię relatywizmu moralnego. Swoją drogą bardzo znikoma ich część to osoby wierzące
115KM16:35, 30 listopada 2016
Teraz już nie ma trzeciej opcji. Jest tylko albo my, albo oni. Tak Kaczyński skutecznie podzielił Polaków i według mnie zrobił to z premedytacją, z zemsty, z fanaberii . Z Każdego powodu, tylko nie z powodu miłości do ojczyzny.
@ nadzija15:52, 30 listopada 2016
Chyba cię po kolanach drze. Jaka nadzieja w nich? Mało mamy problemów ?
xxx15:30, 30 listopada 2016
oj Loco, Loco, byles w tym bagnie znaczy w polityce i ci zal? te chlopaki sa super, obiecali zlikwidowac SM i zrobili to, a wy stare wyjadacze patrzyliscie gdzie by cos dla siebie zachachmecic. tylko nie unos sie i nie rob z siebie bohatera,
styropianowy Maciek15:00, 30 listopada 2016
Narcyzm zawsze dopadał w większym stopniu panów . Ich obecność tam to żadna zasługa. W sali kryształowej takich spędów mamy po kilka dziennie. Mieli możliwość darmowego wyjazdu ,no to chłopaki pojechały. A swoją drogą nie wiem po co.Skoro są tacy anty systemowi to ich tam nie powinno być i tyle. System w końcu ich tam karmił i woził. Zabawni panowie w sytuacji co najmniej groteskowej.
gienio12:17, 30 listopada 2016
Brawo chłopcy. Jesteście naszą nadzieją.
nadzieja10:55, 30 listopada 2016
Super, fajnie, że młodzi działają, Wolnościowe Podhale to jedyna alternatywa za dwa lata dla ośmieszonego Naszego Miasta. Inni już mieli swoje pięć minut.
Loco08:29, 30 listopada 2016
To chyba objaw choroby dwubiegunowej: jedna rączka szabelką wywija przeciwko władzy i chętnie by struktury tej władzy zlikwidowała, druga zaś rączka od benefitów przez tę samą władzę oferowanych nie odżegnuje się. Zapewne podobnie jak w przypadku innych "polityków" - Korwina-Mikkego, czy Kukiza, tych wszystkich ich bredni nie da się głosić za darmo w imię idei i dobra społecznego. Jest imprezka w sejmie, za publiczne środki, to trzeba skorzystać. Jak zawsze w tym kraju: głupi podatnik znowu płaci, a tzw. politycy się bawią...
hu hu w ruchu - mój druhu08:20, 30 listopada 2016
Pan Google pisze: "Romantyzm powstał na fali europejskich ruchów wolnościowych, które nawiązywały do ideałów Wielkiej Rewolucji Francuskiej. W Anglii romantyzm towarzyszył ruchowi czartystów, w Rosji powstaniu dekabrystów,..." A w Polsce czym się te ruchy karmią ??? Mickiewiczem ??? czy do Pali-kokota ?
Mylycjant07:00, 30 listopada 2016
W Was nadzieja ,że rozwalicie tą "styropianową partokrację" !
PasterzPPP23:33, 29 listopada 2016
Film podlinkowany na koniec wypowiedzi nie na początek
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij