PM 10: 28 | 56 %
sport
28.12.2014, 20:14

Skoki narciarskie. Kabaret Hofera

Ponad 3 godziny 21500 widzów w Oberstdorfie i miliony przez telewizorami czekało na pierwszy konkurs skoków Turnieju Czterech Skoczni. Do tego zmarznięci skoczkowie. Jedenastu skoczków, z dużymi przerwami, oddało skoki i konkurs odwołano. Dlaczego tak późno?

27.12.2014, 23:10

Hokej. Fatalne 20 minut

Akademicki zespół PPWSZ Podhale Nowy Targ uległ warszawskiej Legii w mecz o mistrzostwo pierwszej hokejowej ligi, prowadząc 4:2.

27.12.2014, 22:11

Siatkówka. Zasiadły na fotelu lidera

- Jestem zwykłym kibicem i przeżyłem ogromne emocje. Dziewczęta starają się grać, dostarczają nam wiele radości. Cieszę się, że coś w Rabie Wyżnej się dzieje - powiedział starosta powiatu nowotarskiego Krzysztof Faber.

27.12.2014, 21:12

Powrót Stocha

Kamil Stoch, dwukrotny mistrz olimpijski, został najwyżej sklasyfikowanym Polakiem w kwalifikacjach do pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w niemieckim Oberstdorfie. Pięciu z sześciu Polaków zdobyło nominacje.

27.12.2014, 21:09

Kłusek drugi w PK

Bartłomiej Kłusek zajął drugie miejsce w Pucharze Kontynentalnym, rozgrywany na skoczni HS-137 w Engelbergu. Wygrał konkurs Rok Justin. Trzecie miejsce zajął Tom Hilde.

26.12.2014, 00:34

Siatkówka. Strzał w dziesiątkę

- Nie może być nic lepszego dla sportowca, niż to, że chce się go oglądać. Kibice są najważniejsi, są siłą motywującą do walki o zwycięstwo. Komisja Sportu poprzedniej kadencji nie ma chyba wątpliwości, że podjęła słuszną decyzję wsparcia drużyny. To jest lokomotywa, której celem jest rozwój siatkówki na Podhalu – mówi Piotr Pagacz.

26.12.2014, 00:31

Skoki narciarskie. Przełamie hegemonii?

Sobotnimi kwalifikacjami do konkursu w Oberstdorfie startuje 63 edycja Turnieju Czterech Skoczni. O wygraniu tej prestiżowej imprezy marzą Niemcy, Japończycy, Słoweńcy. Ostatnie lata to dominacja Austrii. Reprezentanci tego kraju od sześciu lat nieprzerwanie wygrywają narciarskiego „Wielkiego Szlema”.

25.12.2014, 12:08

Turniej Jiu-Jitsu. Waleczne dzieciaki

NOWY TARG. Do Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu zjechało się 42 zawodników z Podhala na "Regionalny Turniej Jiu-Jitsu Goshin Ryu do 13 lat".

24.12.2014, 17:48

Zagadkowy Stoch

„Zdjęcie z dziś. Zgadnijcie kto to?” – taka oto zagadka ukazała się pod zdjęciem skoczka na FB Kamila Stocha. Tym skaczącym był mistrz olimpijski z Soczi. Po godzinie pojawił się nowy zagadkowy wpis.

23.12.2014, 22:10

Hokej. Być drużyną egzekucyjną (zdjęcia + bijatyka)

Hokeiści Podhala nie podarowali kibicom prezentu pod choinkę w postaci wygranej. Ich ulubieńcy nie sprostali jastrzębianom, mimo iż ci „wystrzałowo” nie zgrali, ale - jak powiedział Marek Rączka – byli drużyną egzekucyjną.

23.12.2014, 22:08

„Łyżwa” po macoszemu

- Justyna podjęła słuszną decyzję jeśli chodzi o przerwanie startów w Pucharze Świata – twierdzi jej pierwszy trener, Stanisław Mrowca.

23.12.2014, 22:04

Mieszanie nie wychodzi

Bieg sztafet mieszanych zakończył biathlonowe zawody o Pucharu IBU w Obertilliach. Nasza reprezentacja zajęła 15 miejsce, zwyciężyła Norwegia.